ZESPÓŁ SZKÓŁ z Oddziałami Integracyjnymi nr 65, ul. Elekcyjna 21/23 w Warszawie

        Strona główna    Imieniny Ireny Sendlerowej - 20.10.2014

Opracowanie: p. Małgorzata Kornatka

Z okazji imienin Ireny Sendlerowej oraz zbliżającego się święta Wszyskich Świętych reprezentacja naszej szkoły wybrała się na Powązki, aby zapalić znicze i złożyć kwiaty na grobie patronki. Dzieci pomodliły się w intencji Ireny Sendlerowej i rozmawiały o ideach jakie przyświecały jej życiu i działaniom. Na szkolnych korytarzach pojawiły się również żółte tulipany, które tak uwielbiała, oraz najsłynniejsze myśli naszej patronki.
20.10.2012 r. - imieniny Ireny Sendlerowej

19 października z okazji imienin Patronki delegacje klas 4-6 i klasy 3b SP udały się na Cmentarz Powązkowski. Na grobie Ireny Sendlerowej w imieniu wszystkich uczniów i pracowników naszego zespołu szkół złożono piękny wieniec. Dzieci zapaliły również znicze, które symbolizują naszą pamięć o Patronce.Foto: Gabriela Bobrzak

20.10.2011 r. - imieniny Ireny Sendlerowej

20.X. przewodniczący każdej klasy gimnazjalnej pod opieką p. G. Bobrzak złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie naszej patronki, Ireny Sendlerowej, która w tym dniu zawsze obchodziła imieniny. Na grobie zapłonęło 8 zniczy, reprezentujących 8 klas gimnazjalnych a grób udekorowano dużą kulistą chryzantemą w kolorze żółtym, ulubionym kolorze naszej patronki.


Zespół Szkół nr 65
01-128 Warszawa ul. Elekcyjna 21/23
http://sp236gim61.neostrada.pl

Ostatnia aktualizacja:
(mm/dd/rr)